Labdarúgás UP szakmai vezető állás - felhívás - Mohácsi TE

2021. január. 18., 08:25   |

Labdarúgó utánpótlás szakmai vezető állás - Mohácsi TE 1888

Az ország egyik legöregebb, legnagyobb vidéki egyesülete keresi megbízható, szakmailag felkészült, lelkes, hosszútávon elköteleződni képes labdarúgó utánpótlás szakmaivezetőjét.

Megbízás kezdési időpontja: azonnal

Amit kínálunk:
- Stabil egyesületi háttér

- Kulturált munkakörnyezet

- Versenyképes jövedelem

- Sokrétű, összetett munka, kihívást jelentő feladatok
- Fejlődési lehetőség

- Nagyfokú önállóság

- Összeszokott csapat

- Hosszú távú munkalehetőség

Főbb feladatok, munkák:
- Az utánpótlás szakmai munkájának teljes körű menedzselése.
- Az utánpótlás edzők munkájának napi szintű koordinálása, segítése, ellenőrzése.
- A mérkőzésekkel, csapatokkal kapcsolatos szakmai feltételeinek biztosítása, egyeztetés az utánpótlás edzőkkel, technikai vezetőkkel.
- Kapcsolattartás sportszervezetekkel, a Labdarúgó Szövetségekkel, a városi sportszakmai szervekkel, médiával, iskolákkal, egyéb képzési helyekkel.
- Az utánpótlással kapcsolatos beszámolók, szakmai anyagok elkészítése.
- Tehetségmenedzselés, szülői-nevelői kapcsolattartás.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum UEFA „B” végzettség

TAO szabályok, MLSZ Programok ismerete

MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) magas szintű ismerete

B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Idegen nyelv ismerete

Nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség

Kiváló szervezői készség

Hatékony kommunikáció

Pontos, precíz munkavégzés

Jó stressz tűrő képesség, terhelhetőség

Határozott kiállás

Csapatmunkára való képesség, jó kapcsolatteremtő készség, rugalmasság.
Amennyiben állás ajánlatunk felkeltette érdeklődését motivációs levél kíséretében, bérigény megjelölésével várjuk önéletrajzát Február 15-ig az mte@mte1888.hu e-mail címre.

További hírek

Bajnokság
Téli átigazolási tájékoztató!
Bajnokság
Téli átigazolási tájékoztató 2021-2022
Bajnokság
Magyar Labdarúgás Napja

2021-11-25 09:57:54

Bajnokság
TAO Elszámolások beadási határidő!

Értesítők, információk

2022-08-11 10:44:11

Megyei II. o. ligaértekezlet!

2022-08-11 10:41:44

Megyei I. o. ligaértekezlet!

2022-07-07 12:30:21

Női Futsal értesítő!

2022-06-14 09:41:16

Szabályzatok 2022-2023

Szponzorok